Dzień dobry! Witamy Cię na blogu Good Point.
  Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu coś dla siebie!

  G
  ood Point. to kolektywny blog skupiający się na tematach związanych z szeroko pojętym biznesem. To wiarygodne źródło wiedzy dla każdego przedsiębiorcy i menadżera, bez względu na to, w jakiej branży działa. W naszych artykułach komentujemy bieżącą sytuację na rynku, wyciągamy wnioski z zaistniałych wydarzeń, a także wyznaczamy trendy na najbliższe lata. Pozwól nam się zainspirować!

  W skład redakcji Good Point. wchodzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, cenieni dziennikarze i znani publicyści z różnych dziedzin. Kolektywna koncepcja bloga pozwala spojrzeć na dany temat z różnych punktów widzenia. Wierzymy, że jest to gwarancja sukcesu – Twojego sukcesu!

  Mecenat nad blogiem Good Point. objęła spółka Unit4 Polska – przedsiębiorstwo zajmujące się rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod marką Teta. Obecnie z rozwiązań Unit4 Polska korzysta ponad 2 tys. firm i instytucji dużej i średniej wielkości, będących liderami w swoich branżach.

  Patronem merytorycznym bloga Good Point. jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami


  Pamiętaj, Good Point – fachowy punkt widzenia!

  Poznaj nasRedakcja Good Point.  Jacek Kotarbiński

  Ekonomista, wieloletni ekspert z zakresu marketingu, innowacji i zarządzania sprzedażą od 1990 roku. Autor bestsellerów, trener biznesu i doradca zarządów.

  Czytaj więcej  Grzegorz Kubera

  Dyrektor generalny firmy doradczo-technologicznej oraz studia sturtupowego. Swoją wiedzą dzieli się jako redaktor naczelny w magazynach i serwisach z branży IT.

  Czytaj więcej  Piotr Rawski

  Z wykształcenia informatyk i ekonomista, z zamiłowania pośrednik między IT, a biznesem. Od kilku lat prowadzi autorski blog informatykawfirmie.pl. Certyfikowany Scrum Product Owner.

  Czytaj więcej  Katarzyna Kłobukowska

  Trenerka i specjalistka ds. PR w firmie Grow Szkolenia Coaching Doradztwo HR. Mówczyni z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wystąpień publicznych, teambuldingu i etyki biznesowej.

  Czytaj więcej  Katarzyna Bogusz – Przybylska

  Coach i Mentor HR, psycholog i ekspert w obszarze rozwoju pracowników i organizacji. Doświadczenie zdobywała w działach HR międzynarodowych korporacji.

  Czytaj więcej  Iwona Jackowska

  Dziennikarka „Pulsu Biznesu”. Od lat podejmuje tematy związane z szeroko pojętym prawem dla przedsiębiorców, w tym szczególnie z przepisami podatkowymi i prawa pracy.

  Czytaj więcej


  Ewelina Marczak

  Członkini redakcji Start Up Magazine. Ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu publikacji prasowych związanych z technologią. Pracuje w języku polskim i angielskim.

  Czytaj więcej  Katarzyna Jaśniewicz
  – Product Manager Teta HR
  w Unit4 Polska

  Menadżerka, analityk i współtwórca systemów informatycznych wspomagających zarządzanie kapitałem ludzkim. Entuzjastka pracy zespołowej i innowacyjnych rozwiązań w biznesie.

  Czytaj więcej


  Tomasz Dobrzański
  – Presales Team Leader w Unit4 Polska

  Od ponad 20 lat odpowiedzialny za merytoryczny rozwój aplikacji Teta. Obecnie silnie wspiera sprzedaż produktów tej marki i nadzoruje prace nad rozwiązaniami modułów ERP oraz BI.

  Czytaj więcej

   


  Krzysztof Sołowski
  – HR Senior Presales Consultant w Unit4 Polska

  Specjalizuje się w zagadnieniach analizy, modelowania i wdrażania procesów ZZL. Posiada również bogate kompetencje z zakresu zarządzania wiedzą i wdrażania systemów e-learningowych.

  Czytaj więcej

  X
  Pobierz darmowy e-book i poznaj 3 kroki, by zarządzać efektywnością pracowników
  Tak, chcę wiedzieć więcej