• Zarządzanie i Finanse
  – wskazówki dla każdego menadżera

  Prowadzenie firmy to duże wyzwanie. Podpowiadamy jak promować swoją działalność, efektywnie zarządzać procesami i odnaleźć się w najnowszych trendach lean management.

  Dowiedz się więcej

 • Zarządzanie zasobami ludzkimi – dobre praktyki dla HRowców

  Jak skutecznie motywować i pozyskiwać talenty? W jaki sposób obniżyć rotację pracowników w firmie?
  Kluczowe informacje dla każdego HR menadżera zebrane w jednym miejscu.

  Dowiedz się więcej

 • IT – najświeższe trendy informatyczne

  Piszemy o oprogramowaniu, nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach.
  Bądź na bieżąco, śledź trendy i wyprzedź swoją konkurencję.

  Dowiedz się więcej

Dzień dobry! Witamy Cię na blogu Good Point.
Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu coś dla siebie!

G
ood Point. to kolektywny blog skupiający się na tematach związanych z szeroko pojętym biznesem. To wiarygodne źródło wiedzy dla każdego przedsiębiorcy i menadżera, bez względu na to, w jakiej branży działa. W naszych artykułach komentujemy bieżącą sytuację na rynku, wyciągamy wnioski z zaistniałych wydarzeń, a także wyznaczamy trendy na najbliższe lata. Pozwól nam się zainspirować!

W skład redakcji Good Point. wchodzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, cenieni dziennikarze i znani publicyści z różnych dziedzin. Kolektywna koncepcja bloga pozwala spojrzeć na dany temat z różnych punktów widzenia. Wierzymy, że jest to gwarancja sukcesu – Twojego sukcesu!

Mecenat nad blogiem Good Point. objęła spółka Unit4 Polska – przedsiębiorstwo zajmujące się rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod marką Teta. Obecnie z rozwiązań Unit4 Polska korzysta ponad 2 tys. firm i instytucji dużej i średniej wielkości, będących liderami w swoich branżach.

Patronem merytorycznym bloga Good Point. jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami


Pamiętaj, Good Point – fachowy punkt widzenia!

Poznaj nasRedakcja Good Point.Jacek Kotarbiński

Ekonomista, wieloletni ekspert z zakresu marketingu, innowacji i zarządzania sprzedażą od 1990 roku. Autor bestsellerów, trener biznesu i doradca zarządów.

Czytaj więcejGrzegorz Kubera

Dyrektor generalny firmy doradczo-technologicznej oraz studia sturtupowego. Swoją wiedzą dzieli się jako redaktor naczelny w magazynach i serwisach z branży IT.

Czytaj więcejPiotr Rawski

Z wykształcenia informatyk i ekonomista, z zamiłowania pośrednik między IT, a biznesem. Od kilku lat prowadzi autorski blog informatykawfirmie.pl. Certyfikowany Scrum Product Owner.

Czytaj więcejKatarzyna Kłobukowska

Trenerka i specjalistka ds. PR w firmie Grow Szkolenia Coaching Doradztwo HR. Mówczyni z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wystąpień publicznych, teambuldingu i etyki biznesowej.

Czytaj więcejKatarzyna Bogusz – Przybylska

Coach i Mentor HR, psycholog i ekspert w obszarze rozwoju pracowników i organizacji. Doświadczenie zdobywała w działach HR międzynarodowych korporacji.

Czytaj więcejIwona Jackowska

Dziennikarka „Pulsu Biznesu”. Od lat podejmuje tematy związane z szeroko pojętym prawem dla przedsiębiorców, w tym szczególnie z przepisami podatkowymi i prawa pracy.

Czytaj więcejMirosława Wojtowicz
– HR Country Manager
w Unit4 Polska

Doświadczona HR menadżerka z 18-letnim stażem, specjalizująca się w zarządzaniu talentami, wdrażaniu systemów motywacyjnych, zarządzaniu procesami HR i zmianą.

Czytaj więcejKatarzyna Jaśniewicz
– Product Manager Teta HR
w Unit4 Polska

Menadżerka, analityk i współtwórca systemów informatycznych wspomagających zarządzanie kapitałem ludzkim. Entuzjastka pracy zespołowej i innowacyjnych rozwiązań w biznesie.

Czytaj więcejBarbara Najgebaur
–Sales Manager BPO/SaaS
w Unit4 Polska

Ceniona specjalistka z zakresu outsourcingu procesów biznesowych, a w szczególności kadrowo-płacowych oraz praktycznym zastosowaniu zalet modelu SaaS. Prywatnie miłośniczka sportu.

Czytaj więcej


Tomasz Dobrzański
– Presales Team Leader w Unit4 Polska

Od ponad 20 lat odpowiedzialny za merytoryczny rozwój aplikacji Teta. Obecnie silnie wspiera sprzedaż produktów tej marki i nadzoruje prace nad rozwiązaniami modułów ERP oraz BI.

Czytaj więcej


Łukasz Marciniak
– Sales Director w Unit4 Polska

Dyrektor sprzedaży, który od przeszło 19 lat pomaga działom HR w czołowych polskich przedsiębiorstwach podnosić efektywność i wydajniej realizować założone cele. Dwukrotnie nagrodzony tytułem Top Performer.

Czytaj więcej


Krzysztof Sołowski
– HR Senior Presales Consultant w Unit4 Polska

Specjalizuje się w zagadnieniach analizy, modelowania i wdrażania procesów ZZL. Posiada również bogate kompetencje z zakresu zarządzania wiedzą i wdrażania systemów e-learningowych.

Czytaj więcej

X
Pobierz darmowy e-book i poznaj 3 kroki, by zarządzać efektywnością pracowników
Tak, chcę wiedzieć więcej