Jak zarządzać efektywnością pracowników?

Czy stać Cię na straty finansowe związane ze spadkiem efektywności pracowników? Zastanawiasz się jakich narzędzi użyć, aby uprościć i polepszyć pracę działu HR? Pobierz darmowy e-book i już teraz wyprzedź swoją konkurencję! 

W 2015 roku Deloitte poinformowała o tym, że rozpoczęła proces przemodelowania swojego systemu zarządzania efektywnością pracowników. Dlaczego? 2 miliony godzin rocznie – tyle czasu menedżerowie i pracownicy HR w Deloitte tracili na wypełnianiu skomplikowanych formularzy efektywnościowych, organizowaniu spotkań „za zamkniętymi drzwiami” i tworzeniu okresowych ocen pracowników. To ogromna ilość czasu, a co za tym idzie pieniędzy. Nie tylko firma Deloitte zmaga się z takimi problemami. Pojawia się więc pytanie: Co zrobić, aby lepiej zarządzać efektywnością pracowników?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym e-booku. Przedstawiamy w nim 3 proste kroki, aby poprawić efektywność Twoich pracowników. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a e-book wyślemy na Twojego maila!

Pobierz darmowy e-book!

Wielkość zatrudnienia w Twojej firmie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w celu wysyłania newslettera Good Point przez UNIT4 Polska sp. z o.o. jako administratora podanych danych osobowych (adres: ul. Powstańców Śląskich 7A, 53-332 Wrocław). Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych, w tym, w celu utrzymywania kontaktów, przesyłania propozycji zawarcia nowych umów lub świadczenia kolejnych usług przez UNIT4 Polska sp. z o.o. jako administratora podanych danych osobowych (adres: ul. Powstańców Śląskich 7A, 53-332 Wrocław). Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

X
Pobierz darmowy e-book i poznaj 3 kroki, by zarządzać efektywnością pracowników
Tak, chcę wiedzieć więcej