Nowa rzeczywistość. Nowe rozwiązania.

Biznesowa rzeczywistość ostatnich miesięcy przypomina sytuację, w której ktoś zmienia zasady w czasie gry. Co pozostaje w takim momencie? Można się obrazić i odejść od stołu albo zmobilizować i zaadaptować do zmian, aby nadal prowadzić w grze.

Dla managerów, którzy przyjmują drugie rozwiązanie jako jedyną słuszną drogę, Unit4 Polska – producent oprogramowania TETA, przygotował wydarzenie TETA SESSIONS 4U pod hasłem: Nowa rzeczywistość. Nowe rozwiązania.

Już 24 września, na wirtualnej platformie spotkają się specjaliści i praktycy z dziedzin HRM i zarządzania aby podzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami na nowe rozwiązania, które pozwolą firmom dobrze odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

W czasie 6 wystąpień i debaty eksperckiej poszukiwane będą odpowiedzi na pytania:

  • Jak odnaleźć się w nowej, zawodowej rzeczywistości?
  • Jakie rozwiązania przynoszą najlepsze efekty?
  • Jak do zmian zaadaptowali się inni?

Wśród prelegentów, prócz partnerów Unit4 Polska, którzy zaprezentują case study ze swoich organizacji, znajdą się także eksperci tacy jak Jacek Santorski, który pełnić będzie rolę Keynote speakera. Na okazję tego wydarzenia, ten znany psycholog biznesu i zarazem prezes grupy firm doradczych, przygotował i omówi temat: “Zarządzanie doświadczeniem” klienta, pracownika, partnera – psychologiczne czynniki roli lidera – podstawy przywództwa jutra.

Nie zabraknie też debaty eksperckiej pod tytułem  Balansowanie w nowej rzeczywistości, czyli wyzwania stojące przed pracownikami i pracodawcami. Głos zabiorą w niej Jowita Michalska – prezeska Fundacji Digital University, zajmująca się edukacją liderów w obszarze nowych technologii oraz Paulina Basta, autorka popularnego bloga o tematyce HR-owej www.paulinabasta.com, pełniąca rolę dyrektorki HR na CEE w Unit4 Polska.

Wydarzenie to jest bezpłatne, zapisów można dokonać do 22 września na stronie eventu:

https://info.unit4.com/PL_TETA_sessions_4U_registration.html#

Data: 24 września

Godzina: 11:00-14:00

Forma konferencji: online

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNIT4 Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu,przy ul. Powstańców Śląskich 7A, przekazanych przeze mnie danych osobowych, w celach marketingowych, w tym w celu utrzymywania kontaktu, przesyłania propozycji zawarcia nowych umów lub świadczenia kolejnych usług przez UNIT4 Polska sp. z o.o. jako administratora przekazanych danych osobowych. Potwierdzam jednocześnie, że zostałem poinformowany o dobrowolności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w odniesieniu do każdego z celów ich przetwarzania, o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych pod linkiem Polityka prywatności

X
Pobierz darmowy e-book i poznaj 3 kroki, by zarządzać efektywnością pracowników
Tak, chcę wiedzieć więcej