Raport 2017: Globalne badanie produktywności

Ile czasu pracownicy w biurach poświęcają na realizację swoich podstawowych obowiązków? Jakie są koszty utraty produktywności dla sektora usługowego? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w darmowym raporcie z globalnego badania produktywności!

Z ogromną przyjemnością przekazujemy w Wasze ręce raport podsumowujący globalne badanie produktywności. Analizie zostało poddanych 1505 pracowników biurowych w 11 krajach. Pobierz raport i poznaj szczegółowe wyniki już teraz!


Globalne badanie produktywności zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2017 przez agencję DJS Research na zlecenie Unit4. Grupa badawcza składała się z 1505 pracowników biurowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Singapurze, Hiszpanii, Francji, Holandii, Niemczech, Norwegii i Szwecji.

Badanie powstało, aby dowiedzieć się w jaki sposób przyjęcie nowych technologii do organizacji, może pomóc pracownikom zwiększyć własną produktywność, a także rozpoznać, ile czasu pracownicy biurowi spędzają na wykonywaniu zadań administracyjnych.

Z raportu dowiesz się m.in.:

  • Ile czasu pracownicy w biurach poświęcają na realizację swoich podstawowych obowiązków?
  • Jakie są koszty utraty produktywności dla sektora usługowego?
  • Co wpływa na produktywność pracowników?
  • Na jakie czynności administracyjne pracownicy poświęcają najwięcej czasu?
  • Czy produktywność zależy od zajmowanego stanowiska lub wielkości firmy?
  • Jaka jest najkorzystniejsza liczba pracowników podlegająca pod jedną osobę zarządzającą?

Szczegółowe wyniki globalnego badania produktywności znajdują się w raporcie opracowanym przez Unit4. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, aby otrzymać pełny dokument na swojego maila.

Zachęcamy do pobrania raportu!

Wielkość zatrudnienia w Twojej firmie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w celu wysyłania newslettera Good Point przez UNIT4 Polska sp. z o.o. jako administratora podanych danych osobowych (adres: ul. Powstańców Śląskich 7A, 53-332 Wrocław). Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych, w tym, w celu utrzymywania kontaktów, przesyłania propozycji zawarcia nowych umów lub świadczenia kolejnych usług przez UNIT4 Polska sp. z o.o. jako administratora podanych danych osobowych (adres: ul. Powstańców Śląskich 7A, 53-332 Wrocław). Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

X
Pobierz darmowy e-book i poznaj 3 kroki, by zarządzać efektywnością pracowników
Tak, chcę wiedzieć więcej