Raport 2017: Globalne badanie produktywności

Ile czasu pracownicy w biurach poświęcają na realizację swoich podstawowych obowiązków? Jakie są koszty utraty produktywności dla sektora usługowego? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w darmowym raporcie z globalnego badania produktywności!

Z ogromną przyjemnością przekazujemy w Wasze ręce raport podsumowujący globalne badanie produktywności. Analizie zostało poddanych 1505 pracowników biurowych w 11 krajach. Pobierz raport i poznaj szczegółowe wyniki już teraz!


Globalne badanie produktywności zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2017 przez agencję DJS Research na zlecenie Unit4. Grupa badawcza składała się z 1505 pracowników biurowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Singapurze, Hiszpanii, Francji, Holandii, Niemczech, Norwegii i Szwecji.

Badanie powstało, aby dowiedzieć się w jaki sposób przyjęcie nowych technologii do organizacji, może pomóc pracownikom zwiększyć własną produktywność, a także rozpoznać, ile czasu pracownicy biurowi spędzają na wykonywaniu zadań administracyjnych.

Z raportu dowiesz się m.in.:

  • Ile czasu pracownicy w biurach poświęcają na realizację swoich podstawowych obowiązków?
  • Jakie są koszty utraty produktywności dla sektora usługowego?
  • Co wpływa na produktywność pracowników?
  • Na jakie czynności administracyjne pracownicy poświęcają najwięcej czasu?
  • Czy produktywność zależy od zajmowanego stanowiska lub wielkości firmy?
  • Jaka jest najkorzystniejsza liczba pracowników podlegająca pod jedną osobę zarządzającą?

Szczegółowe wyniki globalnego badania produktywności znajdują się w raporcie opracowanym przez Unit4. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, aby otrzymać pełny dokument na swojego maila.

Zachęcamy do pobrania raportu!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Wielkość zatrudnienia w Twojej firmie*

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNIT4 Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Powstańców Śląskich 7A, przekazanych przeze mnie danych osobowych, w następujących celach: wysyłanie newslettera Good Point, marketing, w tym utrzymywanie kontaktu, przesyłanie propozycji zawarcia nowych umów lub świadczenia kolejnych usług, przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, przez Unit4 Polska sp. z o.o. jako administratora przekazanych danych osobowych.
Potwierdzam jednocześnie, że zostałem poinformowany o dobrowolności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w odniesieniu do każdego z celów ich przetwarzania, o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych pod linkiem Polityka prywatności

X
Pobierz darmowy e-book i poznaj 3 kroki, by zarządzać efektywnością pracowników
Tak, chcę wiedzieć więcej