Wpływ XaaS na sektor usług – pobierz darmowy raport

XaaS Raport

Sektor usług już od wielu lat jest kluczową gałęzią światowej gospodarki. Jednym z najnowszych trendów w biznesie jest zmierzanie w kierunku modelu ekonomicznego XaaS, który zakłada oferowanie klientowi wszystkiego w formie usługi. Najnowsze badanie przeprowadzone na zlecenie Unit4 wskazuje, że wiele przedsiębiorstw na całym świecie już zmierza w tym kierunku, a organizacje zmieniające swój styl prowadzenia biznesu pod kątem XaaS rejestrują znaczny wzrost produktywności oraz dochodów.

Zachęcamy do pobrania szczegółowego raportu z badania XaaS!

Znajdziesz w nim między innymi:

  • dane dotyczące wzrostu przychodów organizacji, które zmierzają w kierunku modelu XaaS;
  • wpływ modelu XaaS na sam sektor usług, modele biznesowe, produkty i usługi oraz strategie cenowe;
  • oddziaływanie zmian pod kątem XaaS na utrzymanie klienta;
  • informacje na temat przejścia organizacji na modele oparte o subskrypcję;

i wiele innych ciekawych statystyk.

Chcesz pobrać nasz raport? Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a opracowanie wyślemy na Twój adres e-mail.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Wielkość zatrudnienia w Twojej firmie*

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNIT4 Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Powstańców Śląskich 7A, przekazanych przeze mnie danych osobowych, w następujących celach: wysyłanie newslettera Good Point, marketing, w tym utrzymywanie kontaktu, przesyłanie propozycji zawarcia nowych umów lub świadczenia kolejnych usług, przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, przez Unit4 Polska sp. z o.o. jako administratora przekazanych danych osobowych.
Potwierdzam jednocześnie, że zostałem poinformowany o dobrowolności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w odniesieniu do każdego z celów ich przetwarzania, o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych pod linkiem Polityka prywatności

X
Pobierz darmowy e-book i poznaj 3 kroki, by zarządzać efektywnością pracowników
Tak, chcę wiedzieć więcej