Video-podsumowanie – listopad 2017

6 najciekawszych tekstów ubiegłego miesiąca. Najważniejsze informacje, porady i zmiany.

To wszystko w nowym formacie video, prowadzonym przez ekspertów Good Point – Jacka Kotarbińskiego i Łukasza Marciniaka, który wprowadzamy na stałe do naszego bloga.

Wolisz słuchać i oglądać niż czytać? Sprawdź video-podsumowanie.

Jeśli natomiast jesteś na bieżąco z artykułami pojawiającymi się na naszym blogu, video będzie dla Ciebie ciekawą formą podsumowania i możliwością spojrzenia szerzej na niektóre tematy.

 

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNIT4 Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu,przy ul. Powstańców Śląskich 7A, przekazanych przeze mnie danych osobowych, w celach marketingowych, w tym w celu utrzymywania kontaktu, przesyłania propozycji zawarcia nowych umów lub świadczenia kolejnych usług przez UNIT4 Polska sp. z o.o. jako administratora przekazanych danych osobowych. Potwierdzam jednocześnie, że zostałem poinformowany o dobrowolności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w odniesieniu do każdego z celów ich przetwarzania, o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych pod linkiem Polityka prywatności

X
Pobierz darmowy e-book i poznaj 3 kroki, by zarządzać efektywnością pracowników
Tak, chcę wiedzieć więcej