12 kroków do wdrożenia RODO w firmie – pobierz e-book RODO krok po kroku

Pobierz specjalistyczny e-book i dowiedz się, jak wprowadzić zmiany i jakiej broni użyć, aby uchronić firmę przed cyberprzestępczością.

Zapoznaj się z przewodnikiem po koniecznych zmianach, nowych usługach i obecnym stanie wiedzy na temat rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE o ochronie danych (RODO). Znajdziesz w nim 12 kroków, które pomogą Ci samodzielnie przeprowadzić audyt i wdrożyć zmiany w firmie.

Wszystkie wskazówki i porady znajdziesz w poniższym e-booku. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a e-book wyślemy na Twojego maila!

Pobierz darmowy e-book!

Wielkość zatrudnienia w Twojej firmie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w celu wysyłania newslettera Good Point przez UNIT4 Polska sp. z o.o. jako administratora podanych danych osobowych (adres: ul. Powstańców Śląskich 7A, 53-332 Wrocław). Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych, w tym, w celu utrzymywania kontaktów, przesyłania propozycji zawarcia nowych umów lub świadczenia kolejnych usług przez UNIT4 Polska sp. z o.o. jako administratora podanych danych osobowych (adres: ul. Powstańców Śląskich 7A, 53-332 Wrocław). Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

X
Pobierz darmowy e-book i poznaj 3 kroki, by zarządzać efektywnością pracowników
Tak, chcę wiedzieć więcej