12 kroków do wdrożenia RODO w firmie – pobierz e-book RODO krok po kroku

Pobierz specjalistyczny e-book i dowiedz się, jak wprowadzić zmiany i jakiej broni użyć, aby uchronić firmę przed cyberprzestępczością.

Zapoznaj się z przewodnikiem po koniecznych zmianach, nowych usługach i obecnym stanie wiedzy na temat rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE o ochronie danych (RODO). Znajdziesz w nim 12 kroków, które pomogą Ci samodzielnie przeprowadzić audyt i wdrożyć zmiany w firmie.

Wszystkie wskazówki i porady znajdziesz w poniższym e-booku. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a e-book wyślemy na Twojego maila!

Pobierz darmowy e-book!

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Wielkość zatrudnienia w Twojej firmie*

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNIT4 Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Powstańców Śląskich 7A, przekazanych przeze mnie danych osobowych, w następujących celach: wysyłanie newslettera Good Point, marketing, w tym utrzymywanie kontaktu, przesyłanie propozycji zawarcia nowych umów lub świadczenia kolejnych usług, przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, przez Unit4 Polska sp. z o.o. jako administratora przekazanych danych osobowych.
Potwierdzam jednocześnie, że zostałem poinformowany o dobrowolności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w odniesieniu do każdego z celów ich przetwarzania, o prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych pod linkiem Polityka prywatności

X
Pobierz darmowy e-book i poznaj 3 kroki, by zarządzać efektywnością pracowników
Tak, chcę wiedzieć więcej